Kadra Pedagogiczna

Pani Patrycja

wychowawca grupy Jeżyków

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek: Pedagogika opiekuńczo - wychowawcza

                 Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z kształceniem integracyjnym

 

O sobie: Praca z dziećmi to moja pasja. Wymaga ona sporo cierpliwości, zrozumienia oraz wytrwałości.Codzienny kontakt z dziećmi daje mi motywację do ciągłego uczenia się, doskonalenia swojego warsztatu pracy oraz zdobywania nowych umiejętności. Moim celem jest stworzenie takiej przestrzeni, w której dzieci będą czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą 3-letniego chłopca. W życiu kieruje się mottem: „Bądź takim człowiekiem, jakiego sam chciałbyś spotkać na swej drodze”.

 

Pani Kamila

wychowawca w grupie Jeżyków

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek:

  • Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna
  • Pedagogika resocjalizacyjna

O sobie: raca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Swoje doświadczenie zdobyłam pracując w żłobku. Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą, zawsze pełną chęci do pracy. Praca z dziećmi uczy cierpliwości i daje możliwość wkładu w ich rozwój i wychowanie. Każdego dnia zaskakują mnie nowymi pomysłami. Staram się by dzieci wiedziały, że przedszkole to fantastyczne miejsce, w którym będą zawsze miło i aktywnie spędzać czas oraz miały poczucie bezpieczeństwa. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci więc tym bardziej są mi znane potrzeby maluszków. 

 

Pani Paulina

wychowawca grup Biedronek

Wykształcenie:  wyższe pedagogiczne

Kierunek: pedagogika resocjalizacyjna

              pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna

 

O sobie: Jestem absolwentką pedagogiki resocjalizacyjnej oraz edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Praca z dziećmi to moja pasja, którą wciąż sukcesywnie rozwijam. Do swojej pracy podchodzę z zaangażowaniem i przede wszystkim uśmiechem - jest to coś, co sprawia mi wiele radości i motywacji do działania, zwłaszcza, gdy na przełomie czasu dostrzegam wśród swoich małych podopiecznych pozytywne efekty swojej pracy. Współpraca z dziećmi to dla mnie czysta przyjemność a także nauka dla mnie - czerpania radości z najdrobniejszych rzeczy. Prywatnie interesuję się literaturą, gotowaniem oraz sportem. 

 

 


 
Pani Ania

wychowawca grupy Pszczółek

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek:

  • Pedagogika specjalna, wczesne wspomaganie rozwoju
  • Pedagogika wczesnoszkolna z przedszkolną
  • Pedagogika opiekuńczo- wychowawcza

O sobie: Jestem absolwentką pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej oraz pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Gdańskim. Opieka nad dziećmi, wychowywanie ich to moja pasja, którą zajmuję się od około10 lat. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji. W wolnych chwilach lubię podróże małe i duże, wspinaczkę górską, jazdę na rowerze i fotografować moich przyjaciół

  

Pani Asia

Wychowawca grupy Pszczółek

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna

               pedagogiczne kwalifikacje nauczycielskie

O sobie: Z dziećmi pracuję od 2015 roku, jestem absolwentką Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej oraz posiadam pedagogiczne kwalifikacje nauczycielskie. Do swojej pracy podchodzę z wielkim zaangażowaniem i pasją. Każde dziecko traktuję indywidualnie, zwracając uwagę na wszechstronny rozwój dziecka. Praca z maluchami sprawia mi wiele satysfakcji i radości. Jestem osobą pogodną, cierpliwą i kreatywną. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, lubię czytać książki oraz spędzać czas na świeżym powietrzu.

 

Pani Patrycja

wychowawca grupy Niedźwiadków

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek:

  • pedagogika rewalidacyjna z wczesnym wspomaganiem rozwoju dziecka
  • pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna

O sobie: Do swojej pracy podchodzę z zaangażowaniem i pasją. W pracy z dziećmi zwracam szczególną uwagę na wszechstronny rozwój dziecka. W edukacji ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego dziecka, odkrywanie i rozwijanie zdolności oraz wyrównywanie i kompensacja ewentualnych braków. Podczas zajęć zwracam uwagę na rozwijanie umiejętności społecznych, samodzielność w działaniu, naukę wyrażania emocji oraz sposoby radzenia sobie z emocjami. Praca z dziećmi nauczyła mnie czerpania radości z najdrobniejszych rzeczy oraz cierpliwości. Każdego dnia oddaję dzieciom serce i uśmiech, w odpowiedzi otrzymując uśmiech dziecka i ten błysk w oku. Daje mi to poczucie dobrze spełnionego obowiązku pedagoga. Interesuję się zaburzeniami mowy u dzieci na tle neurologicznym, a także profilaktyką i terapią wymowy oraz psychologią kliniczną dziecka. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą nastoletniego chłopca, uwielbiamy kino oraz aktywnie spędzanie czasu a przede wszystkim podróże.

 

Pani Martyna

wychowawca grupy Niedźwiadków

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek: Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z językiem angielskim

O sobie: Jestem absolwentką pedagogiki wczesnoszkolnej z przedszkolną z językiem angielskim na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Praca z dziećmi sprawia mi wiele satysfakcji, a postępy Maluchów motywują mnie do ciągłego rozwoju. Stawiam na kreatywność i metody aktywizujące. Czerpię ogromną radość ze wspólnego odkrywania z przedszkolakami tego co nowe i nieznane. Pracę z dziećmi opieram na monitorowaniu ich potrzeb, co pozwala na prawidłowe kierowanie procesem rozwoju każdego wychowanka tak, by każdy z nich, na miarę swoich możliwości, odnosił sukcesy. Jestem zdecydowaną optymistką z głową pełną pomysłów. Wolny czas staram się spędzać aktywnie. Uwielbiam górskie wędrówki, jazdę na rowerze i fotografię.

 

Pani Monika

Logopeda

Wykształcenie: wyższe

Kierunek:  - pedagogika, wczesna edukacja z logopedią; 

 

                   - logopedia, specjalizacja: neurologopedia.

O sobie: Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. Swoją wiedzę i umiejętności wzbogacam na bieżąco podczas wielu szkoleń, konferencji itp.  Logopedą i nauczycielem zostałam z zamiłowania i pasji. Praca z dziećmi daje mi satysfakcję, ogromną radość i motywację do dalszych działań. Możliwość pokierowania ich rozwojem i aktywne w nim uczestniczenie to wielka odpowiedzialność ale i niesamowite przeżycie.

 

W opiece nad dziećmi, jako pomoc przedszkolna, wspomagają nas:

Pani Beata
Pani Beata
Pani Monika
Pani Paulina
 

Pani Dorota

Nauczyciel tańca hip - hop

O sobie: Czynna tancerka zawodowej grupy tańca street dance „Enzym Crew” od 11 lat. Zespół ma na swoim koncie liczne osiągnięcia. Do najważniejszych należą miedzy innymi:
• 3 miejsce na eliminacjach do mistrzostw świata w Las Vegas w 2009 roku
• 2 miejsce na ogólnopolskim turnieju tańca „Rytm ulicy” w Pile, 2010 rok
• Półfinał telewizyjnego programu rozrywkowego „Mam Talent” w telewizji TVN w 2010 roku.
Pani Dorota jest dyplomowanym instruktorem tańca z ośmioletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi w placówkach przedszkolnych. Dzięki doświadczeniu wypracowała własne, unikatowe techniki pracy z dziećmi.

 

Pani Agnieszka

Nauczyciel baletu

O sobie: Tancerka, solistka Bałtyckiego Teatru Tańca. Uczennica „Platerek” w latach 1993-1996, od 1996 do 2005 uczennica Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie. Po ukończeniu Szkoły baletowej studiowała w Rotterdam Dans Academie CODARTS w Rotterdamie. Na 4 roku studiów przyjęta na praktyki do Bałtyckiego Teatru Tańca gdzie po 4 miesiącach została solistką zespołu. Tańczyła m.in. w Eurazji i Men’s Dance. Występuje w spektaklach Romeo i Julia, Święto wiosny, Czekając na…, Windows, Out, Cool Fire, Sen nocy letniej Izadory Weiss, Sen Wojciecha Misiuro, Chopinart Emila Wesołowskiego, Kopciuszek Eugenio Scigliano, Six Dances, Falling Angels Jiříego Kyliána, Clash Patricka Delcroix. Od 2010 roku prowadzi warsztaty tańca współczesnego oraz lekcje tańca klasycznego dla dzieci i dorosłych.