Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Przedszkola „Fantazja - Jasień”.

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne Fantazja-Jasień

Gdańsk, ul.Jabłoniowa 27

komunikaty

Kadra Pedagogiczna

Pani Patrycja

wychowawca grupy Jeżyków

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek:

 • Pedagogika opiekuńczo - wychowawcza
 • Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z kształceniem integracyjnym

 

O sobie: Praca z dziećmi to moja pasja. Wymaga ona sporo cierpliwości, zrozumienia oraz wytrwałości. Codzienny kontakt z dziećmi daje mi motywację do ciągłego uczenia się, doskonalenia swojego warsztatu pracy oraz zdobywania nowych umiejętności. Moim celem jest stworzenie takiej przestrzeni, w której dzieci będą czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą 3-letniego chłopca. W życiu kieruje się mottem: „Bądź takim człowiekiem, jakiego sam chciałbyś spotkać na swej drodze”.

 

Pani Kamila

wychowawca w grupie Jeżyków

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek:

 • Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna
 • Pedagogika resocjalizacyjna

O sobie: raca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Swoje doświadczenie zdobyłam pracując w żłobku. Jestem osobą otwartą i uśmiechniętą, zawsze pełną chęci do pracy. Praca z dziećmi uczy cierpliwości i daje możliwość wkładu w ich rozwój i wychowanie. Każdego dnia zaskakują mnie nowymi pomysłami. Staram się by dzieci wiedziały, że przedszkole to fantastyczne miejsce, w którym będą zawsze miło i aktywnie spędzać czas oraz miały poczucie bezpieczeństwa. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci więc tym bardziej są mi znane potrzeby maluszków. 

 

     
Pani Paulina

wychowawca grupy Biedronek

Wykształcenie:  wyższe pedagogiczne

 Kierunek:

 •   pedagogika resocjalizacyjna
 •   pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna

 

O sobie: Jestem absolwentką pedagogiki resocjalizacyjnej oraz edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Praca z dziećmi to moja pasja, którą wciąż sukcesywnie rozwijam. Do swojej pracy podchodzę z zaangażowaniem i przede wszystkim uśmiechem - jest to coś, co sprawia mi wiele radości i motywacji do działania, zwłaszcza, gdy na przełomie czasu dostrzegam wśród swoich małych podopiecznych pozytywne efekty swojej pracy. Współpraca z dziećmi to dla mnie czysta przyjemność a także nauka dla mnie - czerpania radości z najdrobniejszych rzeczy. Prywatnie interesuję się literaturą, gotowaniem oraz sportem. 


Pani Ania

wychowawca w grupie Biedronek

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek:

 • pedagogika opiekuńcza
 • pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
 • diagnostyka pedagogiczna z edukacją międzykulturową

O sobie: "Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta..." Jan Paweł II

Jestem osobą pogodną, odpowiedzialną, otwartą oraz wrażliwą na drugiego człowieka. Praca z dziećmi to dla mnie wyzwanie ale przede wszystkim ogromna radość , szczęście i satysfakcja, a także motywacja do przekraczania własnych granic i osiągnięcia kolejnych wyznaczonych celów. Cenię w dzieciach szczerość, radość, chęć poznawania świata oraz to, że potrafią się cieszyć z małych rzeczy. Prywatnie jestem mamą 2,5 letniego chłopca, która lubi swój wolny czas spędzać z rodziną i przyjaciółmi. Uwielbiam spacery, wycieczki, dobrą książkę oraz gotowanie. 

 


 
Pani Ania

wychowawca grupy Pszczółek

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek:

 • Pedagogika specjalna, wczesne wspomaganie rozwoju
 • Pedagogika wczesnoszkolna z przedszkolną
 • Pedagogika opiekuńczo- wychowawcza

O sobie: Jestem absolwentką pedagogiki opiekuńczo- wychowawczej oraz pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Gdańskim. Opieka nad dziećmi, wychowywanie ich to moja pasja, którą zajmuję się od około10 lat. Praca z dziećmi daje mi wiele satysfakcji. W wolnych chwilach lubię podróże małe i duże, wspinaczkę górską, jazdę na rowerze i fotografować moich przyjaciół

  

  
Pani Asia

Wychowawca grupy Pszczółek

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek:

 • pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna
 • pedagogiczne kwalifikacje nauczycielskie

O sobie: Z dziećmi pracuję od 2015 roku, jestem absolwentką Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej oraz posiadam pedagogiczne kwalifikacje nauczycielskie. Do swojej pracy podchodzę z wielkim zaangażowaniem i pasją. Każde dziecko traktuję indywidualnie, zwracając uwagę na wszechstronny rozwój dziecka. Praca z maluchami sprawia mi wiele satysfakcji i radości. Jestem osobą pogodną, cierpliwą i kreatywną. Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, lubię czytać książki oraz spędzać czas na świeżym powietrzu.

 


Pani Martyna

wychowawca grupy Niedźwiadków

Wykształcenie: wyższe pedagogiczne

Kierunek:

 • Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z językiem angielskim

O sobie: Jestem absolwentką pedagogiki wczesnoszkolnej z przedszkolną z językiem angielskim na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Praca z dziećmi sprawia mi wiele satysfakcji, a postępy Maluchów motywują mnie do ciągłego rozwoju. Stawiam na kreatywność i metody aktywizujące. Czerpię ogromną radość ze wspólnego odkrywania z przedszkolakami tego co nowe i nieznane. Pracę z dziećmi opieram na monitorowaniu ich potrzeb, co pozwala na prawidłowe kierowanie procesem rozwoju każdego wychowanka tak, by każdy z nich, na miarę swoich możliwości, odnosił sukcesy. Jestem zdecydowaną optymistką z głową pełną pomysłów. Wolny czas staram się spędzać aktywnie. Uwielbiam górskie wędrówki, jazdę na rowerze i fotografię.


 
 
Pani Paulina
 
wychowawca w grupie Niedźwiadków
 
Wykształcenie: wyższe pedagogiczne
 
Kierunek:
 • pedagogika wczesnej edukacji
 • edukacja wczesnoszkolna z terapią pedagogiczną

O sobie:  Jestem absolwentką pedagogiki opiekuńczo wychowawczej na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Swoją współpracę z dziećmi rozpoczęłam od pracy w placówce opiekuńczo - wychowawczej typu socjalizacyjnego. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji, a radość  i uśmiechy na twarzach dzieci dają mi dalszą motywację do pracy. Poza Pracą bardzo lubię czytać książki oraz wykonywać różne prace  manualne.

 
 

 
W opiece nad dziećmi, jako pomoc przedszkolna, wspomagają nas:
  Pani Beata
Pani Monika
Pani Paulina
             Pani Weronika