zapisy

Jak zapisać dziecko do przedszkola Fantazja

Rekrutacja:

Zapisy trwają przez cały rok kalendarzowy i odbywają się na podstawie kolejności zgłoszeń.

• Rodzice zainteresowani zapisem dziecka do przedszkola proszeni są o pobranie karty zgłoszeniowej :

pobierz kartę zgłoszeniową 2019 (format PDF)

• Z wypełnioną kartą zgłaszają się do Dyrektora Przedszkola „Fantazja” (możliwość przesłania na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  • Rodzice zobowiązani są do zapoznaniu się ze Statutem, Umową i Organizacją przedszkola.
  • Po uzyskaniu pozytywnej opinii Dyrektora należy uiścić opłatę w wysokości 500 zł przeznaczoną na zakup przez Przedszkole materiałów dydaktycznych i edukacyjnych. Wpłata ta jest jednorazowa (przy zapisywaniu dziecka do przedszkola) i nie podlega zwrotowi (nawet jeśli rodzic zrezygnuje z usług przedszkola przed rozpoczęciem uczęszczania jego dziecka do przedszkola)
  • Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy cywilno-prawnej między Rodzicem a Dyrektorem dotyczącej świadczenia usług opiekuńczo-dydaktyczno-wychowawczych.

Wyprawka Przedszkolaka

WYPRAWKA  PRZEDSZKOLAKA

* ULUBIONA ZABAWKA – ma ona ułatwić dziecku wejście do przedszkola, sprawi, że będzie się czuło bezpieczne mając ją przy sobie. Zabawka ma być WIDOCZNA, DUŻA i BEZPIECZNA (małe zabaweczki będą zostawiane w szatni).

*  KAPCIE NA ZMIANĘ – najlepiej wsuwane, na rzepy, na gumowej podeszwie, podpisane,                             wygodne - aby dziecko jak najszybciej opanowało ich wkładanie,

* KILKA KOMPLETÓW UBRANEK NA ZMIANĘ – majteczki, skarpetki, spodenki, rajstopy, bluzeczki, podpisane i wygodne – dziecko uczymy samodzielnego ubierania się

* SZCZOTECZKA, KUBEK I PASTA DO ZĘBÓW podpisane, używamy
w przedszkolu papierowych ręczników,